UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"ziemnia" jak to powiedziała Emma na paru stopniach szerokości już daje zakrzywiony horyzont?bez przesady. .. a nawet jeśli to można krańce tego zakrzywienia wypoziomować w najprostszym programie tak aby fota wyglądała na dopracowaną i wtedy wypukły horyzont wygląda naturalnie. a tak to jest pokaz lenistwa, wrzucić i spoko, jestem wielki bo cyknąłem krzywą fotę. uważaj bo ci się ta woda wyleje z foty jak mocniej przekrzywisz "ziemnię" :) arti