UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co to niby ma być? Po co znowu ten sam motyw? w tym samym wykonaniu? Już się nie będę czepiała strony technicznej. Nie każdy sra rawami. .. .ale moty jest oklepanie nudny. .. po co wy wrzucacie takie zdjęcia tutaj? autor liczy że trafi w czołówkę wybitnych pstrykaczy tutaj? hehe dla przekory? wiem. .. dla mnie :) abym miała co robić. ; ppp dziękuję - doceniam. dlatego dam szychę :)

emma911