UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak drodzy fotografowie i fotografki-teraz trza w plener oprócz sprzętu zabierać jeszcze ciężarówkę z garderobą dla modela i ze dwadzieścia razy go przebrać żeby dopasować strój do gustów pani Emmy. a swoją drogą-śledzę fotkę miesiąca już dość długo i jakoś nie rzuciła mi się w oczy "wyczesana" czy "kosmicznych lotów" fota pani Emmy. .. ale z komentarzy tejże osoby wychodzi mi że niniejszy konkurs to chyba za niskie progi dla tak znakomitej fotografki. .. pozdrawiam, fan pani Emmy.