UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Adam, pytanie od laika, co daje nałożenie trzech ekspozycji? 0,7-0- -0,7 powinno się zbilansować na 0,nakładanie jest w aparacie czy komputerze? znalazłem w aparacie funkcję auto HDR gdzie aparat wykonuje dwie fotki i sam je składa, ale jeszcze tego nie przećwiczyłem, wyjeżdżam zaraz do KM na tydzień i może w końcu dotrę na plażę i będę ćwiczył.

redrum