UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś nowego w konkursie. W ubiegłym roku była chyba jakaś uliczka Elbląga w tej technice, ale nawet z poczekalni nie wyszła. Tego pewnie też nie puszczą, ale fajnie, że ktokolwiek robi coś innego. Też się już do tej techniki jakiś czas przymierzam. Greench