UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Generalnie zdjęcie jest całkiem fajne. Moim zdaniek jednak znacznie by poprawiło je przesunięcie całego ujęcia w lewo, tak by było widać całą suwnicę (ta drugą, dalszą) i większy fragment basenu portowego, a jednocześnie mniej "pustki" po prawej.

ano