Witam Zdjęcie jest z 1999 roku, z Włoch; ja to ten pierwszy z prawej. Mam na imie Janusz i chodze do ekonomika :)) pozdrawiam
Fot. JaZdun
Moja ocena 1
Ocena Czyteln. 1,9/65
A moim zdaniem...

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie tak ostro....
(2003.11.13)
ale prymityw z ciebie, widać adidas i wloski na zapałke, pożałowania godne
Hesus the rockers (2003.11.13)
takie sobie te zdjecie,pokazuje IQ wlasciciela,pomysl dobry tylko szkoda ze zdjecie robione na jeleniej dolinie
Kolega od VW Passata (2003.12.02)
HEJ WŁŚANIE OGLĄDAMY TE ZDJĘCIA I STWIERDZIŁYŚMY ŻE MOGA BYC ALE ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ POZDROWIENIA XCHŁPKAKI I TAK WIEMY ŻE NAS JU7Z NIE LUBICIE
JAJJA (2004.01.09)
HEJ WŁŚANIE OGLĄDAMY TE ZDJĘCIA I STWIERDZIŁYŚMY ŻE MOGA BYC ALE ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ POZDROWIENIA XCHŁPKAKI I TAK WIEMY ŻE NAS JU7Z NIE LUBICIE
JAJJA (2004.01.09)
te łachy są ze zbiurek dla powodzian a weśćie sie schowajćie bo rzygać mi sie chce jak was widze
yo (2004.03.23)
i czego sie chwalićie rze znaleźliśćie butelki na śmietniku
------------------------------ (2004.03.23)
krowy doić wieśniaki
miszcz (2004.03.23)
miszcz popieram widać rze to swojskie co za śmiecie
juzek (2004.04.13)
fajną masz bluzke odidasa
ja (2004.04.13)