Idzie jesień, elbląskie hulajnogi zbierają się do odlotu. (Elbląg)
Fot. RobertMachała
Ocena Czyteln. 1,8/8
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Niech odlatują i nie wracają.
(2025.09.11)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca