Brama w błękicie nieba (Elbląg)
Fot. AleW.
Ocena Czyteln. 2,5/11
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Raczej brama w smugach chemicznych. W tej kwestii jestem pesymistką.
Medium (2025.10.22)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca