Zdjęcie zdobyło tytuł fotki miesiąca
Nowa część Batmana zapowiada się zjawiskowo
(Elbląg, ul. Gwiezdna/Robotnicza)
Fot.
ŁukaszKotyński
Ocena Czyteln. 4,0/44
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca
A moim zdaniem...