Kto pamięta w-f (Elblag l lo.)
Fot. Olaf6
Ocena Czyteln. 1,8/6
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Chyba borsuki nory pokopały. Teraz młodzież już chyba nie skacze w dal....
BorsuczaJama (2026.05.11)
Bardziej pamiętam na sali gimnastycznej. Tutaj nic się nie działo. Jak widać.....
PiorunKulisty (2026.05.15)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca