Branie na rogu ulicy. (Elbląg, Stare Miasto)
Fot. OstatniDzieńLata
Ocena Czyteln. 3,0/21
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

O słodki Jezusie, kolejny piekarczyk:( Zachęcam do bardziej kreatywnej fotografii.
AntyPiekarczyk (2026.05.07)
Tytuł fajny😉
PiorunKulisty (2026.06.11)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca