Lampa zgasła, a natura świeci dalej (Elbląg)
Fot. Ewa Krupieńska
Ocena Czyteln. 3,1/9
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Cudeńko pod każdym względem😊
PiorunKulisty (2025.05.24)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca