Abakan (Elbląg)
Fot. redruM
Moja ocena 6
Ocena Czyteln. 4,4/45
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Tytuł zły, zdjęcie też. To, że autorką fotografowanego obiektu jest M. Abakanowicz nie znaczy, że jest to abakan (a nie jest). Artystka nie lubiła tego swojego elbląskiego dzieła, w tamtym wczesnym etapie twórczości nie odnalazła w blasze odpowiednich wartości do przekazania swoich koncepcji. Pod koniec kariery jednak znalazła dla blach zastosowanie, ale rezultaty są podobnie jak forma przestrzenna z Elbląga mało "abakanowe".
BobB. (2017.05.15)
Autor dobrze wie, ale zatytułował jak chciał;-)
(2017.05.15)
BobB, fajnie, ze nauczylismy sie czego nowego, ale wybacz. .. co ten Twoj wyklad ma wspolnego ze sposobem, w jaki auror zdjecia chcial nam przekazac swoja wizje fotografowania? Ja osobiscie bardzo lubie takie "moderne" podkreslenie tej fotki.
almerka (2017.05.18)
Bardzo interesujące zdjęcie. Swietne tło dla Abakana. Szkoda, że już nie mogę zagłosować na 6....
PiorunKulisty (2025.06.12)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca