krajobraz z ulicy widok (może poprzez ten konkurs ktos poruszy tą smierdzaca sprawe z biedronki przy ul.widok) oto jest widok z okna mojego mieszkania pozdrawiam
Fot.
elblążanin
Ocena Czyteln. 1,6/21
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca
A moim zdaniem...