Wschód śnieżnego księżyca (Elbląg)
Fot. KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln. 3,2/32
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
Polecam dobrego psychiatrę, debilizm to schorzenie psychiczne
Piękne zdjęcie.
powiedziała to Jadzia z kiosku...
Brak ostrości, kadr dość pospolity. Nie ma tu nic co by zachwycał. Warto popracować nad warsztatem.
(2025.02.21)
Dobre zdjęcia czekają a g... na przechodzą
Jprdl (2025.02.27)
Rzekł Zenek spod monopolowego
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca