Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Fotka lutego '25
Wschód śnieżnego księżyca
(Elbląg)
Fot.
KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln.
3,2
/
32
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Pokaż ten wątek
Polecam dobrego psychiatrę, debilizm to schorzenie psychiczne
(2025.02.19)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Pokaż ten wątek
Piękne zdjęcie.
(2025.02.19)
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Pokaż ten wątek
powiedziała to Jadzia z kiosku...
(2025.02.21)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Pokaż ten wątek
Brak ostrości, kadr dość pospolity. Nie ma tu nic co by zachwycał. Warto popracować nad warsztatem.
(2025.02.21)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Dobre zdjęcia czekają a g... na przechodzą
Jprdl
(2025.02.27)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Rzekł Zenek spod monopolowego
(2025.03.07)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Pokaż ten wątek
Dodaj zdjęcie
Laureaci konkursu
Fotka miesiąca
A moim zdaniem...