trzydziestka (Elbląg)
Fot. Za W Jan
Ocena Czyteln. 2,3/13
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca