Orkiestrowy chłopak (Starówka elbląska)
Fot. Aneta Boris
Ocena Czyteln. 2,1/18
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

"Piekarczyk - ostateczna zniewaga" - taka powinna być nazwa :)
Siema ściema (2025.02.01)
Koszmarek ten piekarczyk. Nie zdjęcie, tylko figurka. Wszędzie go pełno.
szuwaryibagno (2025.02.13)
Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca