Miasto z góry (Elbląg)
Fot. Weronika
Ocena Czyteln. 2,4/11
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Nie ta pora roku. Po co ten słupek z lewej? Zdjęcie nie ciekawe.
(2025.02.03)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca