Kono Światowid w blasku zachodzącego słońca (Elbląg)
Fot. Arek.S
Ocena Czyteln. 1,9/14
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Chyba kino a nie kono?
(2025.02.15)
Bez polotu. Zwykły pstryk.
(2025.02.16)
Wszystko tu jest obcięte, obcięte samochody, obcięty dach, zasłonięte napisy, schody, barierki. I chaos latarni i kabli. A temat zdjęcia, który sugeruje tytuł, ledwo widoczny
(2025.03.01)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca