drzewo (Elbląg)
Fot. WojciechGrzegorzDomagała
Ocena Czyteln. 1,7/16
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Takiego szajsu jak ostatnio ludzie tu wstawiają dawno nie było. Przypadkowe pstryki pokroju szamba.
(2025.02.19)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca