Mordor w ogniu (Widok z osiedla Nad Jarem na kościół przy Robotnic)
Fot. Panna Melancholia
Ocena Czyteln. 3,6/23
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Co za niebo, co za światło! Aż dziw, że to zdjęcie tak słabo ocenione... Bardzo Szkoda!
Serotonina (2025.07.23)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca