Pieniny (W zasadzie bez obróbki :-) ...wiem, że oglądane w jasnym letnim śwetle zdjęcie jest zbyt ciemne, ale za to wieczorem wydobywają się szczegóły ;-)))
Fot.
Kasia_b
Ocena Czyteln. 2,5/39
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca