„Blaski” (Elbląg)
Fot. hawai
Ocena Czyteln. 3,7/30
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Piękne zdjęcie, Brawo !
Martinez72 (2026.04.07)
@Martinez72 - Dzięki - ten zakątek to magiczne miejsce, moje ulubione.
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca