Stare Miasto wieczorową porą (Elbląg)
Fot. KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln. 3,0/9
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Piękne ujęcie 😍
(2025.04.13)
Skopane edycją, właściwie zmasakrowane.
Widzę znawca się znalazł🤣🤣, właśnie takie skopane miało być, bo tak mi się podoba, Na tym polega urok fotografii ze każdy może zrobić takie zdjęcie jakie mu się podoba, w swoim stylu, bo to jego zdjęcie, ale ty tego zapewne nie rozumiesz bo jest to dla Ciebie zbyt skomplikowane 😊🙂
bla bla bla. Krzywe i brak ostrości.
Trochę pokoty fotopstryku. Bo tu nie ma nic co by zachwycało.
Trochę pokoty..... Nie wiem co to znaczy, polecam słownik języka polskiego, i spróbować zrobić samemu dobry kadr 🙂
Kompletnie BEZNADZIEJNE fotki. Zacznij szydełkować.
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca