Wesołych Świąt (Kamiennik Wielki w śnieżnej szacie)
Fot. 42
Ocena Czyteln. 2,7/11
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

A u nas w Pasłęku ani jednego płateczka śniegu.
Piękna zima.
(2025.12.22)
Ale są śliwki zimą :⁠-⁠)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca