Naleśnik z rogami??? (Elbląg)
Fot. ArekŁ.
Ocena Czyteln. 3,1/21
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Ładne i dowcipne. Wkurzające mnie te słabe noty. Kto tu rządzi???
PiorunKulisty (2025.11.06)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca