UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za ! Ale mam nadzieję, że prowokatorzy jasno mówią, że "mają 12lat", a nie łapią ludzi na jakichś niedomówieniach. Łatwo komuś życie zniszczyć.
Dede
Jestem za ! Ale mam nadzieję, że prowokatorzy jasno mówią, że "mają 12lat", a nie łapią ludzi na jakichś niedomówieniach. Łatwo komuś życie zniszczyć.
Dede