UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za ! Ale mam nadzieję, że prowokatorzy jasno mówią, że "mają 12lat", a nie łapią ludzi na jakichś niedomówieniach. Łatwo komuś życie zniszczyć.

Dede

Anuluj