UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O widać co poniektórzy mają coś na sumieniu. Winny się tylko boi. Zboczeńcy gwałciciele bandziorów złodziei itd. Powinno się karaż zgodnie z PRAWEM TALIONU.
Elg.
O widać co poniektórzy mają coś na sumieniu. Winny się tylko boi. Zboczeńcy gwałciciele bandziorów złodziei itd. Powinno się karaż zgodnie z PRAWEM TALIONU.
Elg.