UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O widać co poniektórzy mają coś na sumieniu. Winny się tylko boi. Zboczeńcy gwałciciele bandziorów złodziei itd. Powinno się karaż zgodnie z PRAWEM TALIONU.

Elg.

Anuluj