UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@agall - co boisz się? spokojnie jak jesteś uczciwy, nic ci nie grozi. Aby więcej takich podszywaczy, pedofile będą mieli boja. i o to chodzi.
@agall - co boisz się? spokojnie jak jesteś uczciwy, nic ci nie grozi. Aby więcej takich podszywaczy, pedofile będą mieli boja. i o to chodzi.