Właśnie, może by tak "podjąć temat" miasta partnerskie - jakie korzysci ma Elbląg, jego mieszkańcy?m_k
Właśnie, może by tak "podjąć temat" miasta partnerskie - jakie korzysci ma Elbląg, jego mieszkańcy?