UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiemy jak było. Być może kobieta się broniła. Chociaż w naszym kraju gdy staniemy naprzeciw napastnika to trzeba grzecznie dać się obić lub zaciachać aby nie odpowiadać za przekroczenie obrony koniecznej.
StefanK