UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dużo młodych ludzi zyje na karte rowerowa. Zyja tak po kilka lat i dłużej, i mnie to nie przeszkadza Znam małżeństwa slubne gdzie jedno jest pijakiem a drugie poszło = w tango, a dzieci plączą i szukana ojca lub matki, . Takie jest życie. W omawianym wypadku musialo dojść do dużej kłótni a druga osoba nie wytrzymała i użyła narzędzia śmierci nie zastanawiając sie co czyni nie raz człowiekowi nerwy puszczają i nie wie co czyni a opanowanie przychodzi po czasie
wiktor