UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieszczęśliwa nazwa konkubent lub konkubina, dzięki słusznie minionej władzy PZPR - owskiej te określenie "wbiło" się w nasze umysły jako patologia. Ja sam żyłem przez pewien czas w konkubinacie i ten czas uwazam za najszczęsliwszy w swoim życiu, po ślubie już tak kolorowo nie było - weszły sprawy spadkowe itp.


Anuluj