UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieszczęśliwa nazwa konkubent lub konkubina, dzięki słusznie minionej władzy PZPR - owskiej te określenie "wbiło" się w nasze umysły jako patologia. Ja sam żyłem przez pewien czas w konkubinacie i ten czas uwazam za najszczęsliwszy w swoim życiu, po ślubie już tak kolorowo nie było - weszły sprawy spadkowe itp.