UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tylko współczuć dziecku, który się tego podjął, i wcale nie musi być jak niektórzy piszą ofiarą, bo taką ofiarą może stać się każdy z nas, przy przejściu dla pieszych, o kierowca zamiast patrzeć na drogę, wlepia ślepia w komórę, ,a skoro nauczycielka wiedziała, że to chemiczna substancja powinna swój zad podnieść i sama przynieść i nawet jeśliby doszło z jej udziałem do tragedii, też nic by się nie stało, skoro tak bagatelizujecie dziecko, dziecko nie jest od noszenia żrących kwasów, i jeśli już raz to zrobiła a przykładu stosownego nie będzie, będzie czynić to dalej, a dziecko-dziecko chciałabym zobaczyć gdyby to było dziecko chemika czy też miałby takie rezolutne podejście, ,wszystko przed nim jeszcze, ,

grace

Anuluj