UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@edwin - Widzę, że jesteś jednym z tych co znają się na wszystkim i na niczym. Zwróć uwagę że państwo dopłaca z naszych podatków do wielu inwestycji i interesów, ale z pozycji kanapowca możesz o tym nie wiedzieć. Nie rozumiesz lotnictwa więc rozmowa z Tobą będzie jałowa, bo i tak stwierdzisz że ten temat jest bez sensu. Przypomnę Ci tylko że nasze podatki (centralne) poszły m. in. na lotnisko w Radomiu i Szymanach (zdecydowanie nietrafione inwestycje) a także na małe lotniska trawiaste, lokalnych aeroklubów mniejszych miast (tu efekt bdb jeśli patrzeć wartość inwestycji do efektów). Inną sprawą jest fakt że AE przez lata był zaniedbywany właśnie przez lokalny biznes, który zrobił sobie w tym miejscu prywatny folwark. Przez to sam AE nie jest w stanie prowadzić np działalności spadochronowej, bo po prostu nie ma sprzętu i ludzi do tego. Dlatego musi się podpierać kimś z zewnątrz. Na ten aspekt nie można również patrzeć na zasadzie 0/1.To dość skomplikowana sprawa biznesowo-społeczno-ekonomiczna. Ale tak jak napisałem wyżej, poczytaj, uzupełnij wiedzę, zejdź z kanapy i wtedy może pewne rzeczy zrozumiesz. EOT. Pozdro

mooon

Anuluj