UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Albo będzie dodatek graniczny rzędu min. 1000 zł dla pracujących na 2 i 4 grupie w systemie zmianowym albo możecie zamykać placówki!!!! Nikt nie chce tu juz pracować a już pracujący będą się masowo zwalniać!!!