UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra zmiana. Kierownicy i zza biurek po kilkaset zł miesięcznie dodatków premii nagród a szary wopek 300 zł na rok!!!!
Dobra zmiana. Kierownicy i zza biurek po kilkaset zł miesięcznie dodatków premii nagród a szary wopek 300 zł na rok!!!!