UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy chcą doić państwową kasę. Może Aeroklub Elbląski przekształci się ze stowarzyszenia w spółkę i poszuka prywatnych sponsorów. Wszyscy tylko daj, a tu trzeba coś nowego i od siebie.
Wszyscy chcą doić państwową kasę. Może Aeroklub Elbląski przekształci się ze stowarzyszenia w spółkę i poszuka prywatnych sponsorów. Wszyscy tylko daj, a tu trzeba coś nowego i od siebie.