UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy chcą doić państwową kasę. Może Aeroklub Elbląski przekształci się ze stowarzyszenia w spółkę i poszuka prywatnych sponsorów. Wszyscy tylko daj, a tu trzeba coś nowego i od siebie.


Anuluj