UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każda szansa jest dobra dla, ,elbląskiej umieralni, ,. .. .. jakby nie patrzeć jest to coś z przyszłością dla młodych, bo pisowskich moherów to nie interesuje!
bez1
Każda szansa jest dobra dla, ,elbląskiej umieralni, ,. .. .. jakby nie patrzeć jest to coś z przyszłością dla młodych, bo pisowskich moherów to nie interesuje!
bez1