UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każda szansa jest dobra dla, ,elbląskiej umieralni, ,. .. .. jakby nie patrzeć jest to coś z przyszłością dla młodych, bo pisowskich moherów to nie interesuje!

bez1

Anuluj