UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po wykończeniu trasy do gdańska uważam ze rozbudowa lotniska to bezsens i wyrzucone pieniądze lepiej przeznaczyć to na budowę parku rozrywki dla dzieci jak np. w Pasłęku gdzie jezdza elblążanie


Anuluj