UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po wykończeniu trasy do gdańska uważam ze rozbudowa lotniska to bezsens i wyrzucone pieniądze lepiej przeznaczyć to na budowę parku rozrywki dla dzieci jak np. w Pasłęku gdzie jezdza elblążanie
po wykończeniu trasy do gdańska uważam ze rozbudowa lotniska to bezsens i wyrzucone pieniądze lepiej przeznaczyć to na budowę parku rozrywki dla dzieci jak np. w Pasłęku gdzie jezdza elblążanie