UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba myśleć i szukać możliwości realizacji tej inwestycji. Nie mogę znieść tych negatywnych wpisów krytykujących wszystko i Wszystkich, którzy myślą o rozwoju miasta. Jak do tej pory sięgając pamięcią wstecz każda władza w mieście jest krytykowana przez ludzi nie mających pojęcia o uwarunkowaniach prawnych i finansowych. Najlepiej siedzieć przed komputerem i obrażać tych, którzy coś dla tego miasta robią i chcą coś zrobić. kochający swoje miasto