UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za dwa puste cioły!!! Jaka tam we łbach musi hulać nicość ! Od razu do gazu, ludzie przy takiej biogazowni pracę by mieli i jakże pożyteczna dla społeczności..

Romulec

Anuluj