UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Facet zachował się arogancko to teraz poniesie zasłużone konsekwencje. Szacunek do innych! Ale skoro majac 62 lata się tego nie nauczył to niech Sąd go sprowadzi na lepszą drogę. Brawo.
jacek123
Facet zachował się arogancko to teraz poniesie zasłużone konsekwencje. Szacunek do innych! Ale skoro majac 62 lata się tego nie nauczył to niech Sąd go sprowadzi na lepszą drogę. Brawo.
jacek123