UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla reformy sadownictwa!!! To ja się teraz pytam: ile po tej reformie potrzeba rozpraw żeby ogłosi wyrok w tej idiotycznej sprawie?????
Brawo dla reformy sadownictwa!!! To ja się teraz pytam: ile po tej reformie potrzeba rozpraw żeby ogłosi wyrok w tej idiotycznej sprawie?????