UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla reformy sadownictwa!!! To ja się teraz pytam: ile po tej reformie potrzeba rozpraw żeby ogłosi wyrok w tej idiotycznej sprawie?????


Anuluj