UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Krynicy mają ciężko chłopaki. 24 na dobę na dworze w starym gracie. Bez pomieszczenia ogrzanwgo. Szkoda mi ich ale jaki pan taki kram.
W Krynicy mają ciężko chłopaki. 24 na dobę na dworze w starym gracie. Bez pomieszczenia ogrzanwgo. Szkoda mi ich ale jaki pan taki kram.