UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Krynicy mają ciężko chłopaki. 24 na dobę na dworze w starym gracie. Bez pomieszczenia ogrzanwgo. Szkoda mi ich ale jaki pan taki kram.


Anuluj