UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy w końcu akcje wieś tzn. przyelblaskie miejscowości, czyżby Policja miała obywateli mieszkających na wsi po prostu w czterech literach. Trzeba będzie chyba poprosić komendanta wojewódzkiego, aby wstawił się i "poprosił" komendanta z Elbląga o większe zainteresowanie się tematem obywateli mieszkającymi poza miastem.