UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie! Rzucajcie palenie! Ja od 3 miesięcy nie palę (paliłem 13 lat) i samopoczucie jest o niebo inne. Dopiero teraz wiem jak te fajki mnie osłabiały i niszczyły zdrowie, samopoczucie, życiową energię, itd. Gdy się paliło to się tego nie odczuwało i uważało za normalne. Myślałem, że taki już apatyczny jestem i tyle. Nie jest łatwo, przez pierwszy miesiąc się lata po ścianach jak Spiderman, ale naprawdę warto.
kkkkk1