UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem, czy u nas naród taki jakiś tępy czy co? Przecież takie lewe podłączenia mogą się tragicznie skończyć a tu piszą barany te kretyńskie komentarze. Nie ma pobłażania dla takiego postępowania jeszcze przez takiego gówniarza pseudo-elektryka !!!!!.