UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mona - Racja, święta racja. Do elbląskiego portu nie wpłynie ŻADEN duży statek ! Nawet Schichau swoje statki i okręty budował w Gdańsku ! Ludzie, przestańcie w końcu marzyć, a zacznijcie myśleć - są szlaki żeglugowe transportu rzecznego, należy je wyremontować i ulepszyć, do tego wrócić do transportu kolejowego i wówczas ma to sens.

Zapomnijcieoprzekopie!!!

Anuluj